top of page
Nový projekt (2).jpg
kytka fialova_Kreslicí plátno 1 kopie 5.png

Eventy

Bez názvu-3.png

Plánujete firemní večírek, konferenci, slavnostní recepci, oslavu, nebo jinou významnou společenskou událost? Rádi pro vás připravíme květinovou výzdobu přesně na míru vašim představám. Od nádherných kytic pro vystupující a čestné hosty až po celkovou dekoraci prostoru.

 

Každému klientovi se věnujeme s maximální péčí a pozorností, abychom zajistili, že květinová výzdoba dokonale doplní jedinečný charakter místa konání, naturel samotné akce nebo firemní identitu. Naší vášní je vytvářet harmonii barev, tvarů a vůní, které posunou váš event o úroveň výš.

Pokud se v moři možností cítíte ztraceni nebo si nejste jisti, který styl by byl pro vaši akci ten pravý, nevadí. Naše zkušené floristky jsou zde, aby vás s radostí a profesionálním pohledem provedly světem květin

a pomohly vám vybrat to nejlepší aranžmá.

Jak to probíhá?

FOTO SVATBY.png

1. Setkání

Můžeme se setkat osobně či se domluvit na dálku. Důležité však je, abychom si vyjasnili vše, co budeme k dokonalému květinovému aranžmá potřebovat.

2. Vytvoření návrhu

Do pár dní vám zašleme první návrhy vašeho aranžmá. Po jejich finálním doladění a schválení už budeme jen vyčkávat na váš velký den.

FOTO HOTELY.png
Nový projekt (2).jpg

3. Realizace

Květiny a další dekorace k vám přijdeme ke smluvený den nainstalovat. Vše máme předem dokonale připravené tak, abychom práci odvedli v co nejkratším čase

s co nejlepším výsledkem. Pak už vám jen popřejeme, ať se vaše akce povede!

Bez názvu-3.png

Galerie

kontakt2_Kreslicí plátno 1 kopie 4.png

Napište nám

Děkujeme!

Bez názvu-3.png
bottom of page